www.glogoczow.pl
Najlepsze Strony Głogoczowa
 

II Konkurs Piosenki Anglojęzycznej "LET'S SING"

2012-06-14_Konkurs_-_Lets_sing_2012_-_plakat.jpg

14 czerwca 2012r., ponad 100 Uczestników II Konkursu Piosenki Anglojęzycznej odpowiedziało na zachętę - "Let's sing" - i zaśpiewało wspaniale, porywająco, z entuzjazmem i radością.

Znaczne zainteresowanie Konkursem ze strony zarówno uczniów - szkół podstawowych i gimnazjalnych - jak i nauczycieli, było po raz kolejny miłym zaskoczeniem dla organizatorów. Podczas przesłuchań konkursowych wystąpiło łącznie 108 osób z 29 szkół podstawowych i gimnazjalnych z całego Powiatu Myślenickiego, zaprezentowano 64 występy solowe i grupowe. Uczestnicy mieli dowolność w wyborze repertuaru, jak i akompaniamentu. Zgromadzona publiczność, wśród których byli także będący z wizytą w ZPO w Głogoczowie Goście z USA, obejrzała bardzo zróżnicowane występy. Wykonawcy zaprezentowali niejednokrotnie specjalnie przygotowane na Konkurs układy choreograficzne wraz ze scenografią i ubiorem współgrającym z treścią wykonywanego utworu. Można było również usłyszeć kompozycje własne uczestników. Słowa uznania, zarówno dla Uczestników, Nauczycieli jak i organizatorów, przekazali członkowie Komisji Konkursowej, Goście z USA oraz obecny na Konkursie przedstawiciel Urzędu Miasta i Gminy Myślenice, Pan Witold Rozwadowski z Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu.

Komisja konkursowa w składzie: Ewa Niewalda, Bożena Popiela i Sławomir Czekaj, oceniła bardzo wysoko poziom przygotowania uczestników, zdolności językowe i muzyczne. Pierwsze nagrody otrzymali: solista Bartosz Irzyk z Poręby oraz zespół: Agata Bajer wraz z Oliwią Twardosz z Kobielnika (klasy 1- 3 ), solistka Zuzanna Karpuć z Pcimia oraz zespół: Zofia Jawańska i Teresa Sołtys z Jawornika (klasy: 4-6), solistka Małgorzata Hodurek z Trzemeśni oraz zespół: Aleksandra Lachowicz wraz z Magdaleną Gubałą z Myślenic (klasy gimnazjalne).

Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą laureatów oraz galerią zdjęć z Konkursu

Konkurs zorganizowany został przez Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Głogoczowa wspólnie z Wiejskim Domem Kultury w Głogoczowie - filia MOKiS przy wsparciu finansowym Gminy Myślenice.

2012-06-14_Konkurs_Lets_sing_-_Podziekowania.png

Organizatorzy składają podziękowania Firmom i Instytucjom, które wsparły ich inicjatywę: Wydawnictwo Znak, Szkoła Języków Obcych CeLingua, Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Krakowie - Oddział w Sułkowicach, Powiat Myślenicki, Wydawnictwo Oxford University Press, Wydawnictwo Macmillan, Wydawnictwo Nowa Era, Księgarnia Polanglo, Firma Mart. Dzięki ich hojności mogliśmy nie tylko przekazać nagrody laureatom, ale także nagrodzić za udział drobnym upominkiem wszystkich 108 uczestników. Dziękujemy serdecznie firmie Balsen i Lajkonik, które przekazały poczęstunek dla uczestników Konkursu oraz Piekarni Włosań za przychylność i korzystną ofertę.

Specjalne podziękowania kierujemy do Wolontariuszy - prowadzącej Agnieszki Kurowskiej i uczniów Gimnazjum w Głogoczowie, których pomoc organizacyjna podczas Konkursu była bezcenna.

Cieszymy się, że udało się osiągnąć zaplanowany cel Konkursu - dobrą zabawę oraz radość i satysfakcję płynącą z konfrontacji własnych umiejętności ze zdolnościami tak licznego grona uczestników. Z przyjemnością można było słuchać i oglądać młode talenty sceny. Gratulujemy wszystkim Laureatom i Uczestnikom oraz Nauczycielom i Opiekunom przygotowującym uczniów do Konkursu.

Dziękujemy za udział, życzymy wszystkim udanych wakacji i zapraszamy do Głogoczowa za rok!

Katarzyna Sobecka-Kromka

 • Organizator: Logo SWIG
 • Współorganizator:
   
  Logo WDK
 • Konkurs współfinansuje
   
  Logo UMiG Myślenice
 • Partner merytoryczny konkursu: Logo OXFORD
 • Patronat medialny: Logo - Gazeta Myślenicka
 • Sponsorzy i firmy wspierające:

  Logo CE Lingua Logo Macmillan Powiat Myślenicki Logo Banku Spółdzielczego Rzemiosła Logo ZNAK Logo Nowa Era logo POLANGLO Logo Mart - kubki reklamowe Logo Bahlsen Logo Lajkonik
Strony www.glogoczow.pl prowadzone są przez Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Głogoczowa, Głogoczów 406, 32-444 Głogoczów. Wpis do KRS nr 0000279965 w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia IX Wydział Gospodarczy KRS, NIP 6811955138, REGON 120476043, Konto bankowe: 10 1440 1387 0000 0000 1092 5851 prowadzone przez PEKAO S.A. ©2007-2021 SWIG oraz autorzy zamieszczonych materiałów; kontakt z administratorem stron: admin@glogoczow.pl