www.glogoczow.pl
Najlepsze Strony Głogoczowa
 

"Ferie na 5" w Głogoczowie

Baner Ferie na 5

Ferie na 5 dobiegły końca

Plakat - Ferie na 5

Już po raz piąty Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Głogoczowa w partnerstwie z Domem Kultury postarają się udowodnić, że ferie na wsi wcale nie muszą być nudne i monotonne. Podczas dwutygodniowej przerwy od nauki na dzieci i młodzież czekają liczne atrakcje - w końcu to "Ferie na 5".

W tym roku każdy znajdzie coś dla siebie. Począwszy od zapoznania się z najstarszą historią Krakowa w podziemiach jego Rynku, poprzez spotkanie ze sztuką w czasie Festiwalu Teatrów dla Dzieci, aż do zajęć sportowych - gry w kręgle i kuligu w górzystym terenie. Oprócz tego będzie się można przekonać "co się nagrywa w niebieskim pudełku?" zwiedzając studia TVP Kraków oraz jak zostać poetą/ką lub pisarzem/pisarką. Świetna zabawa zapowiada się w Tłusty Czwartek na balu karnawałowym, który poprowadzi Druhna Justyna z MDH Zośka. Na pewno nie zabraknie tradycyjnych pączków a zbędne kalorie będzie można łatwo stracić.

Tak bogaty program spędzenia wolnego czasu przez dzieci i młodzież nie byłby możliwy bez wsparcia finansowego przyznanego przez Urząd Miasta i Gminy Myślenice. SWIG dostał na ten cel 3 tys. zł, oraz upominki ufundowane przez lokalnych przedsiębiorców:

  • Biuro Podróży LIKE TOURS,
  • Kraina Zabaw Dziecięcych Best4YouKids Krzywaczka,
  • Fantasy Park - Kraków Plaza,
  • Abigraf.

Słodki poczęstunek w Tłusty Czwartek zapewni Piekarnia Włosań a pieczywo na kulig Piekarnia Czajczyk z Mogilan.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za pomoc a dzieci i młodzież z Głogoczowa zapraszamy do udziału w zaplanowanych zajęciach. Pamiętajcie - ilość miejsc na wycieczki jest ograniczona, dlatego nie zwlekajcie z zapisami!

Przydatne informacje:

Już dziś zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem i Harmonogramem "Ferii na 5" i wyborem atrakcji. W tym roku zapisy na zamieszczone w planie wycieczki odbywają się telefonicznie:

  • Monika Kobus, tel. 604 363 318
  • Katarzyna Kromka, tel. 501 659 953

Drodzy Rodzice i Opiekunowie prosimy aby Państwo pamiętali, że do udziału dziecka w zaplanowanych zajęciach wymagana jest wydrukowana i podpisana przez Was zgoda na uczestnictwo. Formularz zgody dostępny jest na niniejszej stronie oraz w Bibliotece Publicznej w Domu Kultury. Zwracamy także uwagę, że dzieci poniżej 7 roku życia oraz spoza Głogoczowa mogą brać udział w zajęciach tylko po uprzednim uzgodnieniu tego z organizatorami.

Odpłatności za wyjazdy wyszczególnione w harmonogramie będą pobierane od uczestników podczas wycieczek.

Mamy nadzieję, że nazwa tegorocznych ferii - ściśle związana z 5-leciem istnienia Stowarzyszenia - okaże się także oceną końcową zaplanowanych atrakcji.

Logo SWIG Logo WDK herb Myślenic

Organizatorzy Ferii na 5 w Głogoczowie:
Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Głogoczowa
oraz Dom Kultury

"Ferie na 5" wsparli:

Logo Like-Tours Logo Best4youKids Logo Fantasy Park Kraków Logo Abigraf Logo_Ubezpieczenia_Szlachetka.jpg Piekarnia Czajczyk - Mogilany Logo Multikino Piekarnia Włosań
Strony www.glogoczow.pl prowadzone są przez Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Głogoczowa, Głogoczów 406, 32-444 Głogoczów. Wpis do KRS nr 0000279965 w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia IX Wydział Gospodarczy KRS, NIP 6811955138, REGON 120476043, Konto bankowe: 10 1440 1387 0000 0000 1092 5851 prowadzone przez PEKAO S.A. ©2007-2021 SWIG oraz autorzy zamieszczonych materiałów; kontakt z administratorem stron: admin@glogoczow.pl