www.glogoczow.pl
Najlepsze Strony Głogoczowa
 

Podaj zakres tematów:


 

Choinka Mojej Babci 2022 - zakończenie konkursu

Organizatorzy konkursu "Choinka Mojej Babci - edycja 2022" serdecznie zapraszają P.T. Uczestników do Wiejskiego Domu Kultury w Głogoczowie, w czwartek 15 grudnia, na godzinę 18:00 na uroczystość wręczenia nagród.

Lista laureatów została zamieszczona w pokonkursowym protokole.

Choinka Mojej Babci 2022

Jan Sikora; 2022-12-14

Za ubrania – wpłać dla Frania

2022-11-24_Razem_dla_Frania_-_ulotka.jpg Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Głogoczowa, Wiejski Dom Kultury w Głogoczowie oraz Miejska Biblioteka Publiczna Filia w Głogoczowie zapraszają na akcję charytatywną w ramach zbiórki "Razem dla Frania Foremnego"

Kiermasz ubrań (i nie tylko) pod hasłem "Za ubrania – wpłać dla Frania" odbywać się będzie w piątek, 2 grudnia w sali Wiejskiego Domu Kultury w godzinach 8:00 - 17:30.

Przyjdź – wybierz coś dla siebie i daj szansę Franiowi na zdrowie!

Przekaż znajomym, sąsiadom, udostępnij - Razem możemy więcej!

Jan Sikora; 2022-11-29

Drugi kiermasz dla Frania pozwolił uzbierać kwotę 920 zł.

dodane; 2022-12-14

Pilotażowy kiermasz ubrań (akcja charytatywna dla Frania)

2022-11-24_Razem_dla_Frania_-_ulotka.jpg W najbliższy czwartek, 24 listopada 2022 r. w Wiejskim Domu Kultury w Głogoczowie odbędzie się pierwszy, pilotażowy kiermasz ubrań (i nie tylko), którego celem będzie pozyskanie środków zasilających zbiórkę "Razem dla Frania Foremnego". Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:15 a jego zakończenie zaplanowane jest na godzinę 19:15. O godzinach 18:30, 18:45 i 19:15 przeprowadzone zostaną licytacje najciekawszych, wybranych przez koordynatorów akcji przedmiotów.

Przedmioty wystawione na kiermaszu, zostały przekazane nieodpłatnie przez ludzi dobrej woli. Pozyskać je będzie można w zamian za wpłatę na zbiórkę "Razem dla Frania Foremnego".

Wydarzenie ma charakter otwarty, a koordynują je Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Głogoczowa, Wiejski Dom Kultury w Głogoczowie oraz Miejska Biblioteka Publiczna Filia w Głogoczowie,

Jan Sikora; 2022-11-23

Pilotażowy kiermasz, pomimo śnieżycy powodującej utrudnienia drogowe, mocno zniechęcające do wyprawy do WDK, pozwolił uzbierać dla Frania 575 zł.

dodane: 2022-11-29

2022-11-16_Choinka_mojej_babci_2022_-_plakat.jpg

Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Głogoczowa, Miejska Biblioteka Publiczna im. ks. Jana Kruczka w Myślenicach - filia w Głogoczowie oraz Wiejski Dom Kultury w Głogoczowie - filia MOKiS przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta i Gminy Myślenice w ramach Inicjatywy Lokalnej ogłaszają:

Konkurs "Choinka Mojej Babci" - edycja 2022

Na prace konkursowe, czyli łańcuchy, ozdoby choinkowe, szopki i stroiki świąteczne które oceniane będą w czterech kategoriach wiekowych organizatorzy czekają od 22 listopada do 6 grudnia. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do dnia 15 grudnia na stronach internetowych glogoczow.pl i glogoczow.myslenice.pl oraz na profilach FB organizatorów. Szczegółowe informacje zawarte są w Postanowieniach Konkursowych

Uwaga! najpiękniejsze prace zostaną przekazane na kiermasz charytatywny dla Franka Foremnego, młodego mieszkańca Głogoczowa walczącego z nowotworem.

Jan Sikora; 2022-11-16

"Kolejny wspólny rok z ćwiczeniami dla zdrowia" - zapraszamy do wspólnych ćwiczeń

Jeszcze 2 miesiące będą trwały zajęcia w ramach projektu "Kolejny wspólny rok z ćwiczeniami dla zdrowia". Spotykamy się w każdy wtorek o godz. 19:00. Wypełnij formularz zgłoszeniowy aby otrzymać link do platformy.

Zapraszamy do zapisów:

organizatorzy i sponsorzy

Jan Sikora; 2022-10-21

Walne Zebranie Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Głogoczowa

1 września w gościnnych progach Wiejskiego Domu Kultury w Głogoczowie odbyło się wg. zaplanowanego porządku Walne Zebranie Członków SWIG. Poza formalnymi, ale bardzo ważnymi elementami a więc przyjęciem Sprawozdań i udzieleniem Absolutorium dla Zarządu, zebranie było też miłym spotkaniem, inspirującymi rozmowami oraz okazją do wymiany doświadczeń.

Wkrótce podzielimy się z Państwem pomysłem, który "urodził" się w trakcie zebrania a dziś serdecznie dziękujemy za obecność oraz każdy przejaw życzliwości do Naszych działań.

Wracamy do comiesięcznych, regularnych spotkań “na żywo” a więc zebrań w każdy ostatni czwartek o godz. 18:00 w WDK - zapraszamy wszystkich chętnych

2022-09-01_ZZW_SWIG_(1).jpg 2022-09-01_ZZW_SWIG_(2).jpg 2022-09-01_ZZW_SWIG_(3).jpg

2022-09-01, Monika Kobus

Robotyka dla dzieci

2022-04-20 Lego Od najbliższego czwartku wracają zajęcia z robotyki dla dzieci organizowane przez Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Głogoczowa w partnerstwie z Wiejskim Domem Kultury oraz Biblioteką Publiczną Filią w Głogoczowie.

Zajęcia z robotyki to połączenie najwspanialszej zabawy z nauką, wspierające rozwój kompetencji przyszłości. Doskonale wpływają na rozwój dziecka, rozwijają sprawność manualną oraz ćwiczą pamięć, uczą twórczego, logicznego i przestrzennego myślenia, uczą konsekwencji i dążenia do celu oraz strategicznego i analitycznego myślenia.

Dzięki dotacji pozyskanej przez Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Głogoczowa w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadania pn.: "Organizacja działań i zajęć tworzących alternatywne formy spędzania czasu wolnego dzieci i młodzieży na terenie wsi w Gminie Myślenice w okresie marzec - czerwiec 2022 roku" a także dzięki gościnności Wiejskiego Domu Kultury zajęcia są bezpłatne.

Zajęcia odbywają się o godzinie 19:00 w czwartki. Obowiązują zapisy a decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy.

- Formularz zapisów -

Jan Sikora, 20.04.2022

"Kolejny wspólny rok z ćwiczeniami dla zdrowia" - zapraszamy do wspólnych ćwiczeń

Kiedy w 2019 roku podjęliśmy decyzję o organizacji zajęć sportowych dla dorosłych, nie sądziliśmy, iż działalność ta będzie trwała prawie nieprzerwanie przez tyle lat. Okazało się jednak, że zajęcia ruchowe dla dorosłych mają swoich bardzo wytrwałych uczestników.

Jest nam niezmiernie miło, że możemy zaprosić Państwa do kolejnego projektu. Dzięki wsparciu finansowemu Miasta i Gminy Myślenice oraz pracy wolontarystycznej członków Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Głogoczowa zajęcia są bezpłatne. Spotykamy się z Trenerką w każdy wtorek o godzinie 19:00 na platformie ZOOM. Zajęcia trwają 60 min a każda sesja rozpoczyna się ćwiczeniami oddechowymi a kończy relaksem. Uczestnicy podkreślają jak bardzo jest to miła część zajęć dająca odpoczynek po całym, czasem mocno zabieganym dniu.

Proponowane ćwiczenia mają charakter ogólnorozwojowy a zrównoważony wysiłek fizyczny, dogłębnie angażujący konkretne partie mięśniowe, przynosi szereg korzyści prozdrowotnych: pomaga w utrzymaniu optymalnej masy ciała, kształtuje sylwetkę, zwiększa wytrzymałość organizmu, wspiera odporność, a do tego buduje elastyczność i siłę mięśni. Proponowana przez nas aktywność fizyczna jest dodatkowo bardzo uniwersalna, nie ma ograniczeń wiekowych i specjalnych wymagań. Wystarczą chęci, mata i kawałek podłogi. Warto zrobić coś dla siebie i rodziny, bo co cenniejszego możemy dać najbliższym, niż nasz spokój i zdrowie?

Zapraszamy do zapisów:

organizatorzy i sponsorzy

Jan Sikora; 2022-04-14

Konkurs plastyczny - "Wiosna, ach to Ty..."

Plakat - Wiosna ach to ty... Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Głogoczowa, Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Kruczka w Myślenicach - filia w Głogoczowie oraz Wiejski Dom Kultury w Głogoczowie - filia Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu zapraszają do udziału w konkursie plastycznym "Wiosna_ach_to_ty..."

Przedmiotem konkursu jest praca plastyczna o tematyce wiosennej, a wszelkie informacje na jego temat znajdują się na stronie Wiosna ach to Ty - Konkurs plastyczny - 2022

Jan Sikora; 2022-03-21

Zakończenie Konkursu "Zbieraj Punkty II"

Zbieraj_punkty_-_minibaner.gif W dniu 5 lipca o godz. 17.00 w Bibliotece Publicznej w Głogoczowie odbędzie się zakończenie II edycji konkursu "Zbieraj punkty" - "Co wiesz o Głogoczowie".
Serdecznie zapraszamy uczestników tego konkursu, a zwłaszcza finalistów, którzy mają szansę na nagrody.

2013-07-02, Beata Wałęga


starsze wiadomosci
Strony www.glogoczow.pl prowadzone są przez Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Głogoczowa, Głogoczów 406, 32-444 Głogoczów. Wpis do KRS nr 0000279965 w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia IX Wydział Gospodarczy KRS, NIP 6811955138, REGON 120476043, Konto bankowe: 10 1440 1387 0000 0000 1092 5851 prowadzone przez PEKAO S.A. ©2007-2021 SWIG oraz autorzy zamieszczonych materiałów; kontakt z administratorem stron: admin@glogoczow.pl