Konkurs "Choinka Mojej Babci"

Coraz krótsze dni przypominają nam, że Święta coraz bliżej. Wzorem ubiegłego roku postanowiliśmy zaprosić Mieszkańców Głogoczowa do wspólnego ubrania choinki w sali widowiskowej Domu Kultury.

2013-11-19 13:57
2 minuty czytania

Dzieci ze szkoły podstawowej i młodsze zapraszamy do udziału w konkursie "Choinka mojej Babci". Pozostałych Mieszkańców również zapraszamy, poza konkursem, do zaprezentowania własnoręcznie wykonanych ozdób choinkowych. Zawiesimy je na naszej choince w Domu Kultury razem z pracami konkursowymi Młodych Głogoczowian.

Na Was i Wasze ozdoby czekamy od 12 do 17 grudnia . Nie będziemy długo zwlekać z prezentacją choinki i wręczeniem nagród dla dzieci (uczestników konkursu) - zapraszamy wszystkich do Domu Kultury w czwartek 19 grudnia na godz. 17:30. Na zwycięzców czekają nagrody oraz dyplomy!

POSTANOWIENIA KONKURSOWE

  • Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów Szkoły Podstawowej w Głogoczowie.
  • Uczestnik wykonuje ozdobę samodzielnie, do której dopina karteczkę z imieniem, nazwiskiem i wiekiem.
  • Ozdoba powinna być tak wykonana, aby można ją było zawiesić na choince.
  • Przewiduje się 2 kategorie ozdób:
    • Łańcuch o długości od 1 do 2 metrów
    • Ozdoba wisząca ( 3 szt. jednego rodzaju)
  • Jedna osoba może złożyć prace w dwóch kategoriach ozdób.
  • Jury przyzna nagrody w dwóch kategoriach wiekowych w każdej z kategorii ozdób:
    • przedszkolaki
      - zgłoszenia indywidualne: łańcuch – 3 nagrody, ozdoba wisząca – 3 nagrody

      - zgłoszenia grupowe: max 4 nagrody
    • uczniowie szkoły podstawowej: łańcuch – 3 nagrody, ozdoba wisząca – 3 nagrody
  • Ponadto jury może przyznać wyróżnienia.
  • Uczestnik wyraża zgodę na publikację imienia i nazwiska oraz przekazuje fizycznie ozdobę na rzecz organizatorów.
  • Organizatorzy: Dom Kultury w Głogoczowie, Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Głogoczowa, Biblioteka Publiczna w Głogoczowie

 

TERMINARZ:

Na prace czekamy w Bibliotece w dniach 12 i 13 grudnia godz. 13:00 – 18:00 oraz w Domu Kultury 16 i 17 grudnia godz. 9:00 – 15:00

Ocena : 18 grudnia 2013r.

Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród 19 grudnia 2013 o godz. 17:30

WYNIKI I GALERIA ZDJĘĆ: http://www.biblioteka.glogoczow.pl/aktualnosci-biblioteka,podsumowanie-konkursu-choinka-mojej-babci-,v110

 

Poprzedni artykuł
xxx

Choinka Mojej Babci - przyjmowanie zgłoszeń!

Jeszcze tylko dziś i jutro czekamy na Wasze ozdoby. Pani Grażynka jest do Waszej dyspozycji w Domu Kultury dziś i jutro (poniedziałek i wtorek) w godzinach 9:00 - 15:00.

SWIG Konkursy
Ustawienia dostępności
Wysokość linii
Odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Wyłącz obrazki
Skup się na zawartości
Większy kursor
Skróty klawiszowe